INFOLINIA Ciekły Azot
Sklep Spawalniczy
ul. Jabłoniecka 10, 34-600 Limanowa
Pon. - Pt. 7:00 - 16:00, Sob. 8:00 - 12:00

Gazy techniczne

Informacje, oferta, lokalna sprzedaż

Gazy techniczne znajdują szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach naszego życia. Zarówno czyste gazy jak i mieszanki gazowe wykorzystuje się w przemyśle, gastronomii, medycynie, między innymi w różnego rodzaju procesach technologicznych, przy obróbce metali, spajaniu konstrukcji czy też w produkcji żywności. Odpowiednie połączenie i kompozycja są wykorzystywane praktycznie w każdej gałęzi przemysłu.

Gazy techniczne – podstawowe informacje

Dzielimy je na kilka kategorii, między innymi: gazy spożywcze, sprężone, ciekłe, palne, a także gazy palne dostarczające ciepło lub służące do obróbki termicznej w domach, restauracjach (w branży gastronomicznej). Nasza firma oferuje gazy: hel balonowy, argon, tlen, acetylen, azot, mieszanki spawalnicze, mieszanki spożywcze, soda stream, propan butan, CO2 oraz wiele innych gazów.

GOMI – solidny partner w zakresie gazów technicznych

Blisko 20 lat zajmujemy się dystrybucją gazów technicznych, które ze względu na swój skład, specyfikę wykorzystuje się w różny sposób. Przykładowo acetylen wykorzystujemy w przemyśle chemicznym do produkcji tworzyw sztucznych, a także w spawaniu gazowym oraz cięciu. Azot stosujemy jako składnik mieszanek osłonowych do spawania, ma ogromne zastosowanie w hutnictwie, laboratoriach, medycynie, w przemyśle spożywczym i szklarskim. CO2 to jeden ze składników osłonowych do spawania, ale z powodzeniem stosuje się go w przemyśle spożywczym, chemicznym, hutnictwie, medycynie czy w gaśnicach przeciwpożarowych. Propan wykorzystujemy w samochodach oraz w kuchenkach „gazowych” w naszych domach.

Każdy z gazów technicznych, który sprzedajemy, posiada swoje indywidualne zastosowanie i właściwości.

Dystrybucja gazów technicznych w Limanowej i okolicach

Nasza siedziba mieści się w Limanowej, w województwie małopolskim, a nasi odbiorcy to m.in. restauracje, szpitale, zakłady opieki zdrowotnej oraz wiele innych podmiotów czy instytucji.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty gazów technicznych.

Terminowe dostawy ciekłego azotu

Charakteryzujemy się krótkimi okresami realizacji zamówień. Od blisko 20 lat codziennie docieramy na czas w najbardziej odległe zakątki Polski by sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Nasze doświadczenie gwarantuje profesjonalne doradztwo i obsługę klienta.