INFOLINIA Ciekły Azot
Sklep Spawalniczy
ul. Jabłoniecka 10, 34-600 Limanowa
Pon. - Pt. 7:00 - 16:00, Sob. 8:00 - 12:00

Argon – niepalny i bezwonny gaz

Jesteśmy firmą, która od wielu lat zajmuje się dystrybucją ciekłego azotu medycznego, a także sprzedażą gazów technicznych czy materiałów spawalniczych. Ciekły azot dostarczamy na terenie całej Polski, dlatego niezależnie od tego, w której części kraju mieszkasz, nasi pracownicy dotrą do Ciebie na czas. Gazy techniczne oraz materiały spawalnicze sprzedajemy natomiast lokalnie w powiecie limanowskim, a także w okolicznych miejscowościach. 

Argon – co musisz wiedzieć na temat tego gazu technicznego?

Argon to jeden z bezwonnych gazów technicznych, który mamy w swojej ofercie i często sprzedajemy go na terenie Limanowej lub okolicznych miejscowości i jest on dostępny od ręki. Ponadto cechuje się tym, że jest bez smaku, a jego udział w atmosferze wynosi około 0,9%. Argon jest gazem obojętnym, a swoje szerokie zastosowanie znajduje w spawalnictwie. Jest często wykorzystywany jako gaz osłonowy w spawaniu łukowym. Ponadto jest składnikiem mieszanek wypełniających świetlówki. Argon znajduje zastosowanie także w procesach napylania, wytrawiania plazmowego, implantacji jonowej oraz zapewnia atmosferę ochronną produkcji, jak również pełni funkcję nośnego gazu w chromatografii. Argon sprzedajemy w butlach o rozmiarach 50 l – 10,7 m3, 40 l – 6,5 m3, a także 8 l – 1,5 m3.

Gomi Gazy, czyli firma z Małopolski z blisko 20-letnim stażem na rynku 

Jako doświadczeni sprzedawcy gazów technicznych takich jak m.in.: argon, acetylen, tlen, hel balonowy, propan butan, mieszanki spawalnicze, soda stream czy CO2 działamy na rynku limanowskim i chętnie sprzedajemy naszym Klientom potrzebne gazy. Wyróżnia nas szybka realizacja, rzetelność, a także fachowa porada i profesjonalna obsługa Klienta. U nas liczy się Odbiorca, dlatego przykładamy wszelkich starań, aby zakupy w Gomi były na najwyższym poziomie. 

Zapoznaj się z ofertą Gomi i skontaktuj się z nami

Jeśli szukasz doświadczonej firmy, która dostarczy Ci w dowolne miejsce w Polsce ciekły azot medyczny, doskonale trafiłeś. Ponadto każdy, kto szuka wysokiej jakości gazów technicznych lub materiałów spawalniczych i lokalnie w obszarze powiatu limanowskiego chciałby zostać zaopatrzony którymkolwiek z dostępnych gazów, u nas również jest to możliwe. Chętnie odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania poprzez formularz kontaktowy, wiadomość e-mail, a także drogą telefoniczną. Dla wszystkich osób, które cenią sobie osobiste spotkanie z nami, jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 17:00 w naszym biurze w Limanowej na ul. Jabłonieckiej 10. Zapraszamy! 

Zobacz inne wpisy

Terminowe dostawy ciekłego azotu

Charakteryzujemy się krótkimi okresami realizacji zamówień. Od blisko 20 lat codziennie docieramy na czas w najbardziej odległe zakątki Polski by sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Nasze doświadczenie gwarantuje profesjonalne doradztwo i obsługę klienta.