INFOLINIA Ciekły Azot
Sklep Spawalniczy
ul. Jabłoniecka 10, 34-600 Limanowa
Pon. - Pt. 7:00 - 16:00, Sob. 8:00 - 12:00

Propan-Butan – zastosowanie gazu 

Gazy techniczne mają bardzo szerokie zastosowanie w różnorodnych dziedzinach życia. Są często niezbędne zarówno w postaci czystego gazu, jak i mieszanki gazowej m.in. w gastronomii, przemyśle, medycynie, przy obróbce metali, spajaniu konstrukcji, w procesach technologicznych czy w produkcji żywności. 

Co warto wiedzieć o gazie technicznym propan butan?

Mieszanina propanu oraz butanu używana jest jako gaz, chociaż w zamkniętych pojemnikach przechowywany jest w formie cieczy. Propan butan to jeden z najbardziej wszechstronnych źródeł energii, który coraz częściej instalowany jest w nowoczesnych domach jednorodzinnych. Gaz ten jest również popularnie wykorzystywany do napędzania samochodów wyposażonych w instalację gazową. Niezbędny okazuje się również do zasilania urządzeń w gastronomii – domowe kuchenki gazowe, parasole grzewcze czy grille. 

Oferta Gomi – mieszanina propanu i butanu 

Oferujemy sprzedaż gazu propan – butan w butlach 11 kg oraz 33 kg, a także dostarczamy propan techniczny w butlach 10 kg oraz 30 kg. Transport gazów technicznych obejmuje w głównej mierze obszar powiatu limanowskiego i okoliczne miejscowości. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, nasza oferta obejmuje również napełnianie gazem butli turystycznej, którą nasi Odbiorcy przywożą ze sobą do naszego punktu na ul. Jabłonieckiej 10 w Limanowej. 

Dystrybutor gazów technicznych – powiat limanowski i okolice 

Od blisko 20 lat działamy na rynku i nieustannie poszerzamy naszą ofertę, aby mogła ona spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Specjalizujemy się w sprzedaży oraz dystrybucji ciekłego azotu medycznego, wspomnianych gazów technicznych, a także sprzedaży materiałów spawalniczych oraz w transporcie gazów w dowolne miejsce w powiecie limanowskim. Naszymi odbiorcami są w głównej mierze różnorodne instytucje publiczne, w tym m.in. szpitale, szkoły, a także zakłady opieki zdrowotnej czy restauracje. Jeśli masz pytania dotyczące naszych działań, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, wiadomość e-mail, drogą telefoniczną lub osobiście w naszym punkcie w Limanowej. Chętnie odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania. Zapraszamy! 

Zobacz inne wpisy

Terminowe dostawy ciekłego azotu

Charakteryzujemy się krótkimi okresami realizacji zamówień. Od blisko 20 lat codziennie docieramy na czas w najbardziej odległe zakątki Polski by sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Nasze doświadczenie gwarantuje profesjonalne doradztwo i obsługę klienta.