INFOLINIA Ciekły Azot
Sklep Spawalniczy
ul. Jabłoniecka 10, 34-600 Limanowa
Pon. - Pt. 7:00 - 16:00, Sob. 8:00 - 12:00

Przechowywanie ciekłego azotu – dewary wynajem i sprzedaż 

Przechowywanie ciekłego azotu przez dłuższy czas wymaga specjalnych warunków, które zapewnią izolację od otoczenia i jednocześnie utrzymają wewnątrz zbiornika niską temperaturę. Takie warunki możliwe są do osiągnięcia jedynie w specjalnych termosach, które nazywane są dewarami. Jako firma zajmująca się od lat dystrybucją ciekłego azotu doskonale znamy się na rzeczy, dlatego w naszej ofercie zadbaliśmy o to, aby Klient mógł u nas wynająć lub zakupić zbiornik na ciekły azot. 

Wynajem i sprzedaż zbiorników na ciekły azot – Małopolska

W swojej ofercie posiadamy zbiorniki na ciekły azot, które pasują do różnych urządzeń do krioterapii i kriochirurgii. Oferujemy wynajem dewarów wykorzystywanych do krioterapii miejscowej, wynajem zbiorników do krioterapii ogólnoustrojowej (kriosauny, kriokomory). Także sprzedaż dewarów, zbiorników i butli na własność. U nas możesz zaopatrzyć się w zbiorniki o pojemności: 10 l, 15 l, 20 l, 30 l, 35 l, 50 l, 60 l, 230 l, 1000 l oraz 2000 l. Służymy fachową poradą oraz kompleksową ofertą. Nasze zbiorniki na ciekły azot są dostępne na terenie całej Polski. 

Co jeszcze możemy Ci zaoferować? Dystrybutor ciekłego azotu na terenie całej Polski

Jesteśmy firmą z Małopolski, a dokładniej z Limanowej, która zajmuje się głównie sprzedażą ciekłego azotu oraz jego dystrybucją na terenie całego kraju. Ponadto w swojej ofercie mamy także lokalną sprzedaż gazów technicznych czy materiałów spawalniczych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, można u nas zamówić również gazy o nietypowym składzie oraz gazy o wysokiej czystości. 

Jak przechowywać ciekły azot? Wynajem i sprzedaż zbiorników na ciekły azot 

Jeśli poszukujesz firmy, która zaoferuje Ci kompleksowe rozwiązanie. Dzięki któremu będziesz mógł wyposażyć się w odpowiedni zbiornik na ciekły azot, skontaktuj się z nami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w naszym biurze w Limanowej na ul. Jabłonieckiej 10 od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 16:00 oraz w sobotę od 8:00 do 12:00. Ponadto w razie pytań zachęcamy również do wysyłania zapytań poprzez formularz kontaktowy. Dostępny na naszej stronie internetowej, a także wiadomość e-mail lub drogą telefoniczną. Służymy fachową poradą oraz specjalistyczną wiedzą. Zapraszamy do kontaktu! 

Zobacz inne wpisy

Terminowe dostawy ciekłego azotu

Charakteryzujemy się krótkimi okresami realizacji zamówień. Od blisko 20 lat codziennie docieramy na czas w najbardziej odległe zakątki Polski by sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Nasze doświadczenie gwarantuje profesjonalne doradztwo i obsługę klienta.