INFOLINIA Ciekły Azot
Sklep Spawalniczy
ul. Jabłoniecka 10, 34-600 Limanowa
Pon. - Pt. 7:00 - 16:00, Sob. 8:00 - 12:00

Zastosowanie gazu „soda stream”

Co to takiego „Soda Stream” ?

W dawnych czasach swoją popularnością cieszył się tak zwany syfon, który służył do nasycania wody dwutlenkiem węgla. Nie inaczej jest w przypadku soda stream. To nowoczesne rozwiązanie, które pozwala w kilka sekund przemienić zwyczajną wodę w gazowany napój. Cylindry ze stężonym dwutlenkiem węgla wykonane są z lekkiego aluminium, a naboje z gazem przeznaczone są do użytku z zachowaniem wszelkich wymagań oraz najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Gdzie stosuje się gaz i dlaczego?

Gaz doskonale sprawdza się do gazowania zwykłej wody i tym samym jest to inwestycja w wielorazowe samodzielne stworzenie wody gazowanej. Przy użyciu jednego cylindra z gazem CO2 można uzyskać około 60 litrów wody gazowanej. Tym samym nie sposób nie wspomnieć, że korzystając z takiego rozwiązania, dbamy jednocześnie o nasze środowisko, ponieważ zapobiegamy przedostawaniu się i gromadzeniu znacznej ilości plastiku z jednorazowych butelek, które bylibyśmy skłonni kupić, aby pozyskać gazowaną wodę.

Korzyści i właściwości gazu soda stream

Cylinder CO2 soda stream jest niezbędny do samodzielnego przygotowania wody gazowanej. Naboje z gazem są swego rodzaju siłą napędową, a jednocześnie zatrzymują bąbelki do czasu, aż nie postanowisz wykorzystać ich do gazowania wody. Cylindry CO2 są stale testowanym produktem, który zdobył uznanie głównych organów regulacyjnych z zakresu bezpieczeństwa na całym świecie.

Gaz soda stream w promocyjnej cenie

Nasza firma oprócz sprzedaży ciekłego azotu oraz gazów technicznych zajmuje się także dystrybucją gazu soda stream na terenie całego kraju. Posiadamy własne zbiorniki CO2 oraz profesjonalny sprzęt do napełniania butli dwutlenkiem węgla. Mając wieloletnie doświadczenie w branży, doskonale znamy się na rzeczy, a nasza oferta jest w pełni dostosowana do potrzeb i preferencji Klientów.

Oferujemy sprzedaż gazu w promocyjnej cenie, która jest bardzo atrakcyjną propozycją na rynku. Jeśli masz pytania dotyczące samego gazu, jak i jego zakupu, skontaktuj się z naszą firmą poprzez wiadomość e-mail, formularz kontaktowy lub drogą telefoniczną. Chętnie odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania także dotyczące całego zakresu naszej działalności. Zapraszamy!

Zobacz inne wpisy

Terminowe dostawy ciekłego azotu

Charakteryzujemy się krótkimi okresami realizacji zamówień. Od blisko 20 lat codziennie docieramy na czas w najbardziej odległe zakątki Polski by sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Nasze doświadczenie gwarantuje profesjonalne doradztwo i obsługę klienta.