INFOLINIA Ciekły Azot
Sklep Spawalniczy
ul. Jabłoniecka 10, 34-600 Limanowa
Pon. - Pt. 7:00 - 16:00, Sob. 8:00 - 12:00

Gdzie kupić ciekły azot?

Jesteśmy firmą z Limanowej, która od kilkunastu lat zajmuje się dystrybucją ciekłego azotu. Pochodzimy z Małopolski, ale dostarczamy go na terenie całego kraju. Dbamy o to, aby wszyscy nasi stali Klienci oraz nowi Odbiorcy mogli swobodnie otrzymywać zamawiane towary. Nasze działania to gwarancja terminowych dostaw, fachowej porady oraz wieloletniego doświadczenia. 

Gomi Gazy, czyli dystrybutor ciekłego azotu z Małopolski 

Blisko 20 lat doświadczenia na rynku pozwala nam każdego dnia realizować dla Was różnorodne zlecenia. Do naszych głównych zadań zalicza się sprzedaż ciekłego azotu medycznego, jednak w naszej ofercie nie brakuje także sprzedaży gazów technicznych, materiałów spawalniczych. Nasza oferta skierowana jest szczególnie do zakładów opieki zdrowotnej, szpitali czy restauracji, ale także zaopatrujemy wiele innych podmiotów lub instytucji. Nasza siedziba mieści się w Limanowej na ul. Jabłonieckiej 10, jednak wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, jesteśmy dostępni dla Odbiorców z terenu całej Polski. 

Gdzie możemy dostarczyć ciekły azot? Sprzedaż na terenie całej Polski 

Jeśli potrzebujesz zaopatrzyć się w ciekły azot i nie znajdujesz się w obrębie województwa małopolskiego, dla nas to żaden problem. Jesteśmy elastyczną firmą, która na czele stawia zadowolenie i satysfakcję swoich Klientów, dlatego możesz liczyć na nas w różnych zakątkach Polski. Zaopatrujemy Klientów z Kielc, Włoszczowa, Poznania, Leszna, Zielonej Góry, Słubic, Szczecina, Tczewa, Mrągowa, Otwocka, Łodzi, Łomży, Opola, Legnicy, Częstochowy czy Rzeszowa. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie zaistnieje taka potrzeba. Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami na terenie kraju i zapytaj o ofertę. 

Gdzie można kupić ciekły azot? Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą 

Jako firma Gomi świadczymy usługi sprzedaży i transportu ciekłego azotu, dlatego, jeśli masz pytania związane z jego zakupem, skontaktuj się z nami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w naszym biurze w Limanowej od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 16:00, a także w soboty 8:00 – 12:00. Ponadto możesz napisać do nas poprzez formularz kontaktowy, wiadomość e-mail oraz skontaktować się drogą telefoniczną. Na naszej stronie internetowej znajdziesz aktualny adres e-mailowy oraz numery telefonów. Zapraszamy! 

Zobacz inne wpisy

Terminowe dostawy ciekłego azotu

Charakteryzujemy się krótkimi okresami realizacji zamówień. Od blisko 20 lat codziennie docieramy na czas w najbardziej odległe zakątki Polski by sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Nasze doświadczenie gwarantuje profesjonalne doradztwo i obsługę klienta.