INFOLINIA Ciekły Azot
Sklep Spawalniczy
ul. Jabłoniecka 10, 34-600 Limanowa
Pon. - Pt. 7:00 - 16:00, Sob. 8:00 - 12:00

GOMI – od blisko 20 lat na rynku!

Firma GOMI – dystrybutor ciekłego azotu!

To niezwykłe uczucie móc przywitać Was tym wpisem na naszym Blogu! Jesteśmy GOMI i w dużym uproszczeniu zajmujemy się dystrybucją gazów dla klientów. Nasza firma działa od 2003 r. w Małopolsce z siedzibą w Limanowej. Zakres naszej działalności obejmuje głównie sprzedaż ciekłego azotu medycznego, a także dystrybucję gazów technicznych na terenie powiatu limanowskiego, materiałów spawalniczych. Naszymi odbiorcami są zakłady opieki zdrowotnej, szpitale, restauracje i wiele innych podmiotów i instytucji.

Ciekły Azot w dowolne miejsce w Polsce od firmy GOMI

U nas doświadczysz niezwykle krótki czas realizacji Twojego zamówienia. Nasza oferta obejmuje ciekły azot, wraz z możliwością zamówienia specjalistycznego zbiornika na ciekły azot. Oferujemy również inne gazy techniczne, a także mieszanki spawalnicze, hel balonowy, acetylen, CO2, argon, tlen i wiele innych specjalistycznych gazów. Jak widzisz nasza oferta jest niezwykle bogata, dzięki czemu bez problemu zaopatrzysz swoją firmę w niezbędny sprzęt lub gaz.

Nasz obszar działania

Siedziba naszej firmy znajduje się w Limanowej, natomiast nie stawiamy ograniczeń związanych z transportem ciekłego azotu. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie i profesjonalnie. Dzięki temu jesteśmy w stanie oferować nasze usługi na terenie całej Polski.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, nasza obsługa klienta sprawnie dostarczy Państwu niezbędnych informacji.

Zobacz inne wpisy

Terminowe dostawy ciekłego azotu

Charakteryzujemy się krótkimi okresami realizacji zamówień. Od blisko 20 lat codziennie docieramy na czas w najbardziej odległe zakątki Polski by sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Nasze doświadczenie gwarantuje profesjonalne doradztwo i obsługę klienta.