INFOLINIA Ciekły Azot
Sklep Spawalniczy
ul. Jabłoniecka 10, 34-600 Limanowa
Pon. - Pt. 7:00 - 16:00, Sob. 8:00 - 12:00

GOMI – od blisko 20 lat na rynku!

Firma GOMI – dystrybutor ciekłego azotu!

To niezwykłe uczucie móc przywitać Was tym wpisem na naszym Blogu! Jesteśmy GOMI i w dużym uproszczeniu zajmujemy się dystrybucją gazów dla klientów. Nasza firma działa od 2003 r. w Małopolsce z siedzibą w Limanowej. Zakres naszej działalności obejmuje głównie sprzedaż ciekłego azotu medycznego, a także dystrybucję gazów technicznych na terenie powiatu limanowskiego, materiałów spawalniczych. Naszymi odbiorcami są zakłady opieki zdrowotnej, szpitale, restauracje i wiele innych podmiotów i instytucji.

Ciekły Azot w dowolne miejsce w Polsce od firmy GOMI

U nas doświadczysz niezwykle krótki czas realizacji Twojego zamówienia. Nasza oferta obejmuje ciekły azot, wraz z możliwością zamówienia specjalistycznego zbiornika na ciekły azot. Oferujemy również inne gazy techniczne, a także mieszanki spawalnicze, hel balonowy, acetylen, CO2, argon, tlen i wiele innych specjalistycznych gazów. Jak widzisz nasza oferta jest niezwykle bogata, dzięki czemu bez problemu zaopatrzysz swoją firmę w niezbędny sprzęt lub gaz.

Nasz obszar działania

Siedziba naszej firmy znajduje się w Limanowej, natomiast nie stawiamy ograniczeń związanych z transportem ciekłego azotu. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie i profesjonalnie. Dzięki temu jesteśmy w stanie oferować nasze usługi na terenie całej Polski.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, nasza obsługa klienta sprawnie dostarczy Państwu niezbędnych informacji.

Zobacz inne wpisy

Krioterapia

Krioterapia a ciekły azot Ciekły azot, czyli azot pierwiastkowy w stanie ciekłym […]

Terminowe dostawy ciekłego azotu

Charakteryzujemy się krótkimi okresami realizacji zamówień. Od blisko 20 lat codziennie docieramy na czas w najbardziej odległe zakątki Polski by sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Nasze doświadczenie gwarantuje profesjonalne doradztwo i obsługę klienta.